OTTO Work Force
dodano 5 miesięcy temu

Magazynier GXO z markową odzieżą || 13.32 EURO/h‼️

Tilburg Holandia
13.32-14.43  EUR / h
Wyświetleń: 1140Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca tymczasowa
Doświadczenie:

Rusza nowy sezon rekrutacji dla naszego największego klienta GXO!

To międzynarodowa firma logistyczna, która w Tilburgu posiada dwa magazyny, gdzie realizowane są zamówienia online dla znanych marek odzieżowych. Obie hale położone są w bliskiej odległości, więc w zależności od zapotrzebowania możesz pracować na każdej z nich.

Jeśli chcesz wyjechać na dłużej – to idealna oferta pracy dla Ciebie!

WARUNKI ZATRUDNIENIA

• Atrakcyjna stawka godzinowa: 13.32 EUR +8.33% Dodatek wakacyjny = 14.43 EUR

• Dodatki zmianowe za pracę w godzinach wieczornych i nocnych lub nadgodziny (25-45%) oraz w weekendy (50-100%)

• Trzy zmiany: poranna, popołudniowa, nocna (magazyn działa 24/7)

• Na miejscu są automaty z przekąskami i napojami oraz stołówka, w której możesz kupić gorący posiłek, a podczas przerw rozegrać mecz w piłkarzyki ;-)

• Bezpłatnie możesz także korzystać z ekspresu robiącego pyszną kawę lub herbatę oraz zajadać się świeżymi owocami, które są tam dostarczane aż dwa razy w tygodniu

• Zorganizowane zakwaterowanie i transport do / z miejsca pracy (rowerem elektrycznym lub samochodem)

• Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich, ubezpieczenie pracownicze

• Minimum formalności (możliwość załatwienia wszystkiego drogą elektroniczną)

• Centrum Obsługi Operacyjnej – całodobowa pomoc telefoniczna

• Aplikacja MyOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ

• Dostęp do kursów językowych, szkoleń on-line i innych projektów dla naszych pracowników m.in. Fit/at/OTTO czy OTTO Mega Rewards!

TWOJE ZADANIA

• Kompletacja zamówień za pomocą skanera i wózka lub koszyka

• Sprawdzanie zwrotów oraz kontrola jakości produktów

• Pakowanie i przygotowywanie paczek do wysyłki - praca przy pomocy komputera i skanera

WYMAGANIA

• Komunikatywny poziom języka angielskiego

• Dobry wzrok oraz kondycja fizyczna - dużo chodzenia

• Prawo jazdy kat.B będzie dodatkowym atutem ;-)

Jeśli jesteś zainteresowan_y/a, nie wahaj się i aplikuj! Nasz rekruter zadzwoni do Ciebie i poda więcej szczegółów.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Regulamin portalu Jober.pl

OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o.

Wrocław, Polska
+48717443100
Osoba Kontaktowa
OTTO Work Force Recruitment