Fintjob - rekrutacje
Paweł Kubrak
dodano 5 miesięcy temu

spotter - kierujący ruchem VCA

Middenmeer Holandia
13  EUR / h
Wyświetleń: 925Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Firma holenderska obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Obserwator/kierujący ruchem na placu budowy – Spotter (Holandia)

Miejsce pracy: Middenmeer, Holandia

WYMAGANIA:

  • aktualny certyfikat VCA
  • brak wymogu znajomości języka angielskiego
  • dobra kondycja fizyczna i umiejętność obserwacji (praca jest lekka fizycznie, natomiast wymaga stania, chodzenia i obserwacji)
  • prawo jazdy kat. B mile widziane
  • własne auto mile widziane

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • uczestnictwo w ruchu MEWP (podest roboczy przejezdny) na danym obszarze i zapewnienie unikania kolizji i wypadków,
  • koordynacja ruchu 4 MEWP,
  • obserwacja podczas poruszania się MEWP w dowolnym kierunku,
  • utrzymanie uporządkowanych stref zamkniętych na swoim terenie
  • Spotter służy jako dodatkowa para oczu dla kierowców, operatorów sprzętu i poszczególnych pracowników na budowie
  • poza upewnieniem się, że cofająca ciężarówka nie wjedzie na nic ani w nikogo, obserwatorzy zwracają uwagę na działające dźwigi i inny sprzęt

OFERUJEMY:

  • pracę od poniedziałku do soboty – ok. 50-55h tygodniowo
  • przeciętny grafik: Poniedziałek – Czwartek - 7:00-17:00, Piątek - 7:00-15:00, Sobota - 7:00-14:00
  • zapewnione zakwaterowanie (płatne max. 400 e/miesiąc)
  • zapewniona odzież robocza (buty, kask, okulary, kamizelka)
  • polska umowa – delegacja do Holandii
  • 13 euro brutto (+ dodatki urlopowe/wakacyjne w wysokości 8,33% i 10,92% - dodatki naliczane co miesiąc i wypłacane)

Prosimy o załączenie klauzuli:
Regulamin portalu Jober.pl

Rzeszów, Polska
536282973
Osoba Kontaktowa
strona www:
fintjob.eu