OTTO Work Force
dodano 5 miesięcy temu

Komisjoner 14,00 €/h | Praca od zaraz DO ŚWIĄT/DARMOWE ZAKWATEROWANIE!

Kerpen Niemcy
9000-10000  PLN / m-c
Wyświetleń: 1129Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca tymczasowa
Doświadczenie:

Lokalizacja: Kerpen

Wyjedź do pracy w Niemczech i wróć przed świętami z pełnym portfelem – start już 28.11!
Zostań z nami do 22 grudnia i odzyskaj 200€ kosztów dojazdu!

GWARANTUJEMY:
• Stawkę godzinową w wysokości 14,00 € brutto/h
• Pracę dwuzmianową z możliwością nadgodzin w soboty
• Minimalne miesięczne wynagrodzenie za 151 godzin wypłacane zawsze na czas
• DARMOWE ZAKWATEROWANIE w pokojach 2-osobowych
• Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich (możliwość zawarcia na odległość)
• Ubezpieczenie NNW i dostęp do opieki zdrowotnej
• Stabilne zatrudnienie w sprawdzonej firmie
• Możliwość ubiegania się o Kindergeld (dodatek socjalny) i uzyskania zwrotu podatku niemieckiego
• Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności i organizacji wyjazdu za granicę
• Możliwość przejęcia przez klienta lub rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO

OBOWIĄZKI:
• Kompletacja zamówień z systemem voice-pick przy użyciu wózków elektrycznych EPT (niewymagane uprawnienia)
• Przekazywanie zrealizowanego zamówienia do wysyłki
• Inne prace magazynowe, np. utrzymanie czystości hali

WYMAGANIA:
• Prawo jazdy kat. B
• Chęć pracy przez dłuższy okres - umowa na min. 4-6 miesiące (warunek konieczny)
• Kondycja niezbędna do pracy fizycznej

Chcesz poznać więcej szczegółów? Aplikuj a nasz konsultant odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Regulamin portalu Jober.pl

Wrocław, Polska
+48717443131
Osoba Kontaktowa