dodano 5 miesięcy temu

Komisjoner na magazynie z artykułami na karnawał

Wertingen Niemcy
13.5  EUR / h
Wyświetleń: 861Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca tymczasowa
Doświadczenie:

Dla naszego klienta w Niemczech w miejscowości Wertingen poszukujemy komisjonerów

Wymagania :

-jezyk niemiecki A1 /A2

-dobre zrozumienie liczb po niemiecku - to znaczy, że powinieneś umieć dobrze liczyć

Obowiązki :

- kompletacja towaru (drobne przedmioty na karnawał)

-praca przy taśmie

-różne prace magazynowe

Opis:

 - Większość pracowników dużo chodzi podczas kompletacji lub stojąc na lince

Godziny pracy:

-praca na dwie zmiany

Zakwaterowanie:

- Pokoje dwuosobowy w promieniu 15 km od pracy

Stawka godzinowa :

- 13,50 € brutto

(netto okolo 1400e-1450e msc)

Transport:

-osoby z prawem jazdy dostają samochody służbowe na

dojazd do pracy– kierowca zabiera innych do pracy

Mile widziane

Regulamin portalu Jober.pl

HumanBe

Wrocław, Polska
+48577171989
Osoba Kontaktowa
Mariana Urban