EURO WORK
EUROWORK Agencja Pośrednictwa Pracy
dodano 4 miesiące temu

PRACOWNIK FIZYCZNY (magazyn lub produkcja) - różne projekty, od zaraz!

12-13.73  EUR / h
Wyświetleń: 1475Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work od 17 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Amsterdam i okolice (w promieniu 30 km​)

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz / ustalany indywidualnie z Pracodawcą

Godziny pracy: pięć dni pracy od poniedziałku do niedzieli w systemie trzyzmianowym (w zależności od zakładu, do którego pracownik zostanie skierowany)

Opis stanowiska:

Zależy Ci na pracy magazynowej lub produkcyjnej? Chcesz podjąć pracę fizyczną i cechujesz się elastycznością? Aplikuj już teraz - ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Dla naszego Klienta w Holandii poszukujemy kandydatów do pracy w różnych zakładach (magazyny kurierskie, orderpicking, produkcja wypieków, pralnia lub housekeeping / sprzątanie w hotelach).

Najczęściej jest to praca na hali w temperaturze pokojowej. Do głównych obowiązków należy: sortowanie oraz układanie paczek, rozładunek i załadunek towaru, skanowanie przesyłek, kompletacja zamówień. Pracodawca oferuje również pracę przy wypiekach (piekarnia), a także układanie ubrań / ręczników wraz z obsługą urządzeń piorących w pralni.

O przydziale projektu decyduje Pracodawca – jest to zależne od aktualnego zapotrzebowania oraz predyspozycji Pracownika. Zatrudnienie jako pracownik elastyczny oznacza, że osoba zatrudniona za pośrednictwem agencji zostanie skierowana do pracy u jednego z partnerów z założeniem, że zostanie tam na stałe.

Co możemy Ci zaoferować?

  • Stawkę od 12.00 euro brutto/h do 13,73 euro brutto/h (w zależności od projektu oraz działu)​
  • Dodatek urlopowy (8,33%) oraz wakacyjny (10,82%)
  • Przeciętnie 35-40 godzin pracy tygodniowo (w zależności od projektu)
  • Dodatki zmianowe (w zależności od projektu)
  • Pracę w systemie zmianowym
  • Zakwaterowanie i ubezpieczenie
  • Możliwość nadgodzin (ustalane indywidualnie z pracownikiem)
  • Wi-Fi na każdym zakwaterowaniu
  • Bezpłatny dojazd do pracy samochodem osobowym. Kierowca otrzymuje dodatek w wysokości 10-30€ / tygodniowo​
  • Wynagrodzenie wypłacane cotygodniowo

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego (min. A2)
  • Prawo jazdy kategorii B (będzie dużym atutem)
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Sumienność, zaangażowanie oraz pracowitość
  • Elastyczność

LINK DO APLIKOWANIA -> https://eurowork.recruitify.ai/job/praca-magazynowa-produkcyjna-mix?sourceId=1264&dschid=true

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476

Regulamin portalu Jober.pl
Regulamin EURO WORK

Regulamin operatora danych osobowych dostępny pod adresem: https://www.eurowork.net.pl/regulamin.html

EURO WORK

Katowice, Polska
+48 572 607 777
Osoba Kontaktowa
Beata