Jolanta
dodano 5 miesięcy temu

Pracownik produkcji

Tilburg Holandia
Wyświetleń: 1462Aplikacji: 8
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:
Agencja Pracy Flexcraft oferuję prace w renomowanym zakładzie, który  jest producentem kiełbas, wędlin, produktów mięsnych na terenie Holandii.

Zakres obowiązków:

-  praca przy produkcji produkcja kiełbas, wędlin, mięs

- pakowanie produktów końcowych

- etykietowanie opakowań

- obsługa maszyn mielących mięso

- przyprawianie mięs

- dbanie o czystość na stanowisku pracy

-  produkcja mięsna, głównie produkty na barbecue, grill w sezonie letnim, w sezonie zimowym głównie wędzone kiełbaski

Oferujemy :

- pomoc w zorganizowaniu transportu z Polski do Holandii i z Holandii do biura

- opiekę polskiego koordynatora

- ubezpieczenie

- wypłaty tygodniowe

- dodatki wakacyjne, zmianowe

- pewną liczbę godzin !

- zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych

Wymagania :

- mile widziane prawo jazdy kat.B

- podstawy angielskiego

Oferta pracy tymczasowej

KRAZ 273
Regulamin portalu Jober.pl

Flexcraft Polska

+48 512489966
Osoba Kontaktowa
Jolanta
strona www:
www.flexcraft.pl