EURO WORK
EUROWORK Agencja Pośrednictwa Pracy
dodano 4 miesiące temu

PRACOWNIK MAGAZYNU/LOGISTYKI (magazyn z tworzywami sztucznymi)

Tilburg Holandia
13.43  EUR / h
Wyświetleń: 1160Aplikacji: 3
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work od 17 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego Klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK LOGISTYKI (magazyn z tworzywami sztucznymi)

Miejsce pracy: Tilburg (Holandia)

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz / ustalany indywidualnie z Pracodawcą

Czas trwania projektu: 3 miesiące z możliwością przedłużenia

Opis stanowiska:

Praca w rodzinnej firmie, która jest liderem na rynku w aspekcie opracowywania, produkcji i sprzedaży artykułów z tworzyw sztucznych.

Jako pracownik logistyki będziesz odpowiadać za pakowanie małych i dużych przedmiotów z tworzyw sztucznych. Przygotowujesz różne produkty do wysyłki i śledzisz wszystko w systemie komputerowym. Jesteś również odpowiedzialny / odpowiedzialna za drukowanie listów przewozowych.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Dobra orientacja przestrzenna i umiejętność sprawnego liczenia
  • Obsługa komputera
  • Umiejętność posługiwania się skanerem ręcznym oraz pracy z wózkiem EPT
  • Dokładność
  • Elastyczność i zaangażowanie w powierzone obowiązki

Co możemy Ci zaoferować?

  • Stawkę godzinową brutto: 13,43€
  • Dodatek zmianowy +10%
  • Dodatkowe premie (od 0,50 € do 1,50 € za godzinę)
  • Elastyczne środowisko pracy i przyjemną atmosferę
  • Wynagrodzenie wypłacane cotygodniowo
  • Stałą pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Przestrzeń do rozwoju zawodowego
  • Ubezpieczenie i zakwaterowanie
  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
  • Profesjonalne podejście i kompleksowe wsparcie w procesie rekrutacji
  • Stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę na warunkach holenderskich

LINK DO APLIKOWANIA -> https://eurowork.recruitify.ai/job/pracownik-logistyki-tworzywa-sztuczne?sourceId=1264&dschid=true

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Regulamin EURO WORK

Regulamin operatora danych osobowych dostępny pod adresem: https://www.eurowork.net.pl/regulamin.html

EURO WORK

Katowice, Polska
+48 572 607 777
Osoba Kontaktowa
Beata