Gabriela Kusnierz
dodano 5 miesięcy temu

Stolarz meblowy-blisko Polskiej granicy

Mochau Niemcy
15  EUR / h
Wyświetleń: 732Aplikacji: 4
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Oddzial w Bautzen obecnie dla naszego renomonowanego klienta poszukuje:

Stolarza meblowego (m/k/i)

OBOWIĄZKI

- produkcja mebli na podstawie szkicu i planu produkcji,
- produkcja poszczególnych części,
- następnie sklejanie lub przykręcanie,
- mocowanie elementów łączących,
- obróbka powierzchni,
- kontrola jakości

WYMAGANIA

- wykształcenie zawodowe jako stolarz lub pokrewne,
- minimum roczne doświadczenie zawodowe,
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny,
- umiejętność czytania planów/rysunku technicznego,
- doświadczenie w pracy na terenie Niemiec - mile widziane,
- samochód i prawo jazdy - mile widziane.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie wg taryfy niemieckiej iGZ zarobki 15,06€ brutto/h
  • zapewnione zakwaterowanie
  • premie świąteczne i urlopowe
  • możliwość przejęcia i podjęcia pracy bezpośrednio u klienta
  • umowa o pracę na czas nieokreślony z niemieckim pracodawcą
  • 24 -30 dni urlopu w roku
  • dobrą atmosferę pracy
  • premię za akcję "Pracownik rekrutuje Pracownika"
  • możliwość pobierania zaliczek
  • pomoc koordynatora polskojęzycznego

BRUNI POLKE od 30 lat jest pracodawcą dla ponad 300 zatrudnionych pracowników jako dostawca usług kadrowych. Oferujemy zróżnicowane oferty pracy ze wszystkich dziedzin – na atrakcyjnych warunkach, wzorowych świadczeniach socjalnych i możliwościach rozwoju osobistego Twojej kariery zawodowej.

Regulamin portalu Jober.pl

Bruni Pole Zeitarbeit Nord GmbH

004935913801402
Osoba Kontaktowa
Marion Oswald
strona www:
www.polke-zeitarbeit.de