EURO WORK
EUROWORK Agencja Pośrednictwa Pracy
dodano 4 miesiące temu

MONTER PANELI SOLARNYCH - udział w różnych projektach na ternie Holandii

Nijkerk Holandia
13.5  EUR / h
Wyświetleń: 1292Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work od 17 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,

zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Nijkerk

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Czas trwania projektu: 3 miesiące okresu próbnego z możliwością przedłużenia

Opis stanowiska:

Poszukujemy pasjonatów z doświadczeniem do instalacji paneli solarnych. Jako instalator/monter paneli solarnych, będziesz brał udział w projektach, wykazując się swoimi umiejętnościami technicznymi

Obowiązki:

  • Montaż paneli solarnych zgodnie z planem
  • Regularne przeprowadzanie kontroli technicznych i zadań konserwacyjnych
  • Czynna współpraca z zespołem w celu efektywnego wykonywania zleconych projektów

Wymagania:

  • Dobry stan zdrowia i kondycja fizyczna
  • Udokumentowane doświadczenie w instalacji paneli solarnych
  • Wiedza techniczna na temat systemów energii słonecznej
  • Elastyczność, niezawodność i zaangażowanie
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Samodzielność oraz umiejętność pracy w grupie
  • Zdolności manualne oraz dokładność

Co możemy Ci zaoferować?

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, rozpoczynające się od 13.50€/h (z możliwością podwyżki w zależności od doświadczenia)
  • Możliwość przejścia na system rozliczania B2B (dla ludzi z własną działalnością gospodarczą)
  • Inspirujące środowisko pracy, będące częścią dynamicznie rozwijającej się firmy, która stawia na innowacyjne podejście do zrównoważonej energii.
  • Zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • Szansę na rozwój zawodowy i doskonalenie umiejętności
  • Profesjonalne podejście i kompleksowe wsparcie w procesie rekrutacji
LINK DO APLIKOWNAIA -> https://eurowork.recruitify.ai/job/monter-panele-solarne?sourceId=1264&dschid=true

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Regulamin EURO WORK

Regulamin operatora danych osobowych dostępny pod adresem: https://www.eurowork.net.pl/regulamin.html

EURO WORK

Katowice, Polska
572607777
Osoba Kontaktowa
Beata