EURO WORK
EUROWORK Agencja Pośrednictwa Pracy
dodano 4 miesiące temu

MURARZ - udział w różnych projektach budowlanych i/lub renowacyjnych

Nijkerk Holandia
15  EUR / h
Wyświetleń: 865Aplikacji: 2
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum 2 lata

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work od 17 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,

zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Nijkerk

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Czas trwania projektu: 3 miesiące okresu próbnego z możliwością przedłużenia

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonego i zmotywowanego murarza do pracy przy projektach renowacyjnych. Jako murarz, u naszego klienta, będziesz aktywnie uczestniczyć w różnorodnych zadaniach związanych z remontami. Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia oraz możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym środowisku budowlanym.

Obowiązki:

  • Wykonywanie prac murarskich, ze szczególnym uwzględnieniem projektów renowacyjnych.
  • Naprawa i odnawianie ścian, fasad i innych konstrukcji murowanych.

Wymagania:

  • Dobry stan zdrowia i kondycja fizyczna
  • Doświadczenie jako murarz, najlepiej z naciskiem na renowację
  • Znajomość różnych technik i materiałów murarskich
  • Prawo jazdy kat. B
  • Elastyczność, niezawodność i zaangażowanie
  • Samodzielność oraz umiejętność pracy w grupie
  • Zdolności manualne oraz dokładność

Co możemy Ci zaoferować?

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, rozpoczynające się od 15€/h (z możliwością podwyżki w zależności od doświadczenia)
  • Zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • Możliwość nawiązania stałej współpracy z holenderskim pracodawcą
  • Szansę na rozwój zawodowy i doskonalenie umiejętności
  • Zaangażowanie w różne projekty renowacyjne
  • Profesjonalne podejście i kompleksowe wsparcie w procesie rekrutacji
LINK DO APLIKOWANIA -> https://eurowork.recruitify.ai/job/murarz-praca-budowlana?sourceId=1264&dschid=true

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476

Regulamin portalu Jober.pl
Regulamin EURO WORK

Regulamin operatora danych osobowych dostępny pod adresem: https://www.eurowork.net.pl/regulamin.html

EURO WORK

Katowice, Polska
572607777
Osoba Kontaktowa
Beata