dodano 4 miesiące temu

13,27 euro brutto – PRACA NA PRODUKCJI w Almere  - bez doświadczenia – OD ZARAZ!

Almere Holandia
Wyświetleń: 1563Aplikacji: 10
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca tymczasowa
Doświadczenie:

13,27 euro brutto  – PRACA NA PRODUKCJI w Almere  - bez doświadczenia – OD ZARAZ!

Zatrudnimy osoby do pracy w zakładzie zajmującym się przetwórstwem mięsnym – podrobami.

Miejsce pracy: Almere

Zakres obowiązków:

·       kontrola jakości przetwarzanego mięsa,

·       obsługa maszyn obrabiających podroby, przygotowanie osłonek z jelit do kiełbas,

·       pakowanie, ważenie, etykietowanie – podrobów,

·       transport pojemników z mięsem do zamrażarek,

·       utrzymywanie czystości na hali.

Wymagane umiejętności:

·       prawo jazdy – mile widziane,

·       chęci do pracy.

Wynagrodzenie wypłacane co tydzień - na konto bankowe.

Pewne godziny!

Atrakcyjne warunki, pomoc w zorganizowaniu wyjazdu i wszystkich formalności na miejscu.

Zadzwoń na numer +48 504 181 439 Krystyna bądź wyślij aplikacje

Jeśli nie ta oferta to dobierzemy Ci inną - co tydzień nowe propozycje!

Flexcraft sp. z o.o. jest międzynarodową Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 273.

Oferta pracy tymczasowej

Regulamin portalu Jober.pl

Flexcraft

Opole, Polska
+48504181439
Osoba Kontaktowa
Angelika Sieradzka
strona www:
flexcraft.nl