OTTO Work Force
dodano 3 miesiące temu

Komisjoner z jęz. niem. | 16,00 EUR/h

Rastatt Niemcy
16  EUR / h
Wyświetleń: 940Aplikacji: 2
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca tymczasowa
Doświadczenie:

Znasz niemiecki i masz uprawnienia do obsługi wózków? Wykorzystaj swoje umiejętności w pracy za granicą i zarabiaj 16 €/h jako team leader!

Nie masz uprawnień? -> To świetna okazja by je zdobyć!

Lokalizacja: Rastatt

GWARANTUJEMY:

• Wynagrodzenie godzinowe w wysokości 16€/h i wypłaty zawsze na czas

• Atrakcyjne premie:

➡️350€ brutto – przy zatrudnieniu min 15 dni i zrealizowaniu normy

• 500€ brutto – za obecność przez 6 miesięcy

• Pracę dwuzmianową od poniedziałku do piątku 6-14 / 14-22 (gwarantowane 151 h w miesiącu)

• Dodatki za nadgodziny i nocki (25%), niedziele (50%) i święta (100%)

• Zorganizowany transport i zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych

• Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich (możliwość zawarcia na odległość)

• Ubezpieczenie NNW i dostęp do opieki zdrowotnej

• Stabilne zatrudnienie w sprawdzonej firmie

• Możliwość ubiegania się o Kindergeld (dodatek socjalny) i uzyskania zwrotu podatku niemieckiego

• Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności i organizacji wyjazdu za granicę

• Możliwość przejęcia przez klienta lub rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO

OBOWIĄZKI:

• Komisjonowanie produktów spożywczych na słuchawce w języku niemieckim z użyciem wózka (w chłodni 0-10 stopni i/lub w normalnej temp.)

• Szkolenie i wdrażanie pracowników

• Polsko-niemieckie tłumaczenie poleceń i pytań

WYMAGANIA:

• Uprawnienia na wózki widłowe (niemieckie lub polskie)

• Mile widziane prawo jazdy

Aplikuj już teraz, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Regulamin portalu Jober.pl

OTTO Work Force Recruitment

Wrocław, Polska
+48717443131
Osoba Kontaktowa
OTTO