EURO WORK
EUROWORK Agencja Pośrednictwa Pracy
dodano 3 miesiące temu

MONTER SZAF STEROWNICZYCH

510-680  EUR / tydzień
Wyświetleń: 907Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work od 18 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,

zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego Klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: różne miejscowości na terenie Holandii – do ustalenia z pracodawcą

Termin rozpoczęcia pracy: ustalany indywidualnie z Pracodawcą

Czas trwania projektu: 3 miesiące z możliwością przedłużenia (projekt długoterminowy)

Opis stanowiska:

​Montaż układów automatyki napędów, montaż instalacji elektrycznych (praca przy montażu szaf sterowniczych)

  • Montaż instalacji wysokiego i niskiego napięcia
  • Okablowanie szef sterowniczych
  • Montowanie aparatury łączeniowej układów sterowania w szafach sterowniczych,
  • Przygotowywanie wiązek elektrycznych i oprzewodowania.
  • Montaż końcowy i testowanie szaf sterowniczych

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Doświadczenie w zawodzie (co najmniej 1 rok)
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Zaangażowanie i rzetelność

Co możemy Ci zaoferować?

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia:
  • 590-680€​ netto na tydzień - gdy pracownik korzysta z własnego samochodu
  • 510-590€​ netto na tydzień - gdy pracownik wypożycza samochód
  • Zakwaterowanie w pokoju 1-osobowym, opłacane przez pracodawcę
  • Atrakcyjne szkolenia i możliwość rozwoju
  • Pakiet powitalny oraz integracyjne imprezy firmowe
  • Stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę na warunkach holenderskich
  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
  • Profesjonalne podejście i kompleksowe wsparcie w procesie rekrutacji

LINK DO APLIKOWANIA ->  https://eurowork.recruitify.ai/job/monter-szaf-sterowniczych?sourceId=1264&dschid=true

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476

Regulamin portalu Jober.pl
Regulamin EURO WORK

Regulamin operatora danych osobowych dostępny pod adresem: https://www.eurowork.net.pl/regulamin.html

Katowice, Polska
516423384
Osoba Kontaktowa
Małgorzata