Concept Plus
dodano 3 miesiące temu

Komisjoner/Order picker (k/m)

Berlin Niemcy
Wyświetleń: 1190Aplikacji: 21
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Miejsce pracy: okolice Berlina

Twoje zadania:

• Kompletujesz zamówione produkty za pomocą wózka widłowego (typu Ameise) na podstawie list z etykietami

• Pakujesz produkty i układasz je odpowiednio na paletach

• Zabezpieczasz palety do transportu i przygotowujesz dokumenty wysyłkowe

• Pracujesz zgodnie ze standardami jakości i bezpieczeństwa

Twój profil:

• Jesteś sprawny/a fizycznie i wytrzymały/a

• Jesteś niezawodny/a, dokładny/a i umiesz pracować w zespole

• Masz prawo jazdy kategorii B (przynajmniej jedna osoba na parę)

• Mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

• Niemiecką umowę o pracę na pełny etat

• Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 13,80 € brutto/h + dodatki

• Przyjemną atmosferę pracy w zmotywowanym zespole

• Możliwości szkolenia i awansu

• Komfortowe zakwaterowanie (jeżeli potrzebne)

• Wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Regulamin portalu Jober.pl

Opole, Polska
774130024
Osoba Kontaktowa
strona www:
cp-personal.com