EWLIT International
Magdalena Czacharowska
dodano 3 miesiące temu

Rekruter- praca dodatkowa

Warszawa Polska
Wyświetleń: 378Aplikacji: 5
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Umowa-zlecenie
Doświadczenie:
Minimum rok

Rekruter

Poszukujemy rekruterów - freelancerów, agencji rekrutacyjnych, biur pośrednictwa zawodowego/pracy zainteresowanych rozpoczęciem współpracy i prowadzenia kampanii rekrutacyjnych na naszych zagranicznych projektach.

Wymagania:

·       znajomość technik i narzędzi rekrutacyjnych

·       minimum kilka miesięcy doświadczenia w rekrutacji

·       laptop i telefon

·       dostęp do Internetu

Warunki pracy:

·       polska umowa

·       praca w systemie zdalnym

·       elastyczny system pracy

·       wynagrodzenie prowizyjne

Obowiązki:

·       prowadzenie kampanii ogłoszeniowych oraz bezpośrednie poszukiwania Kandydatów

·       selekcje aplikacji

·       przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych

Regulamin portalu Jober.pl

EWLIT Sp. z o.o. sp. k

Warszawa, Polska
887776672
Osoba Kontaktowa