dodano 3 miesiące temu

Kucharz

Ergersheim Niemcy
2550-2600  EUR / m-c
Wyświetleń: 466Aplikacji: 2
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum 2 lata

Kucharz – 2600 EUR netto – 91438 Bad Windsheim

91438 Bad Windsheim
2600 EUR netto / mies.

Nasza oferta

  • atrakcyjne wynagrodzenie 2600 EUR miesięcznie
  • brak tzw. Zeitkonta – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio wraz z miesięczną pensją
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (pokoje jednoosobowe z dostępem do Internetu)
  • możliwość pracy w nadgodzinach (zależne od pracodawcy) płatne dodatkowo
    +25% do wypłaty
  • dodatki za pracę zmianową
  • dodatki urlopowe oraz świąteczne
  • niemiecka umowa o pracę
  • niemieckie ubezpieczenie (w tym dodatkowe prywatne ubezpieczenie opłacone przez Pracodawcę)
  • premia po przepracowanych 3, 6 i 12 miesiącach oraz bonus paliwowy
  • cykliczne podwyżki
  • możliwość uzyskiwania regularnych zaliczek
  • wsparcie polskojęzycznych koordynatorów

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie i serwowanie dań zimnych i gorących
  • dekoracyjne układanie potraw
  • dbanie o sprzęt, naczynia i maszyny
  • wnoszenie kreatywnych pomysłów i przepisów
  • pomoc w przygotowywaniu sezonowych menu i propozycji menu

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego (min. komunikatywna)
  • doświadczenie zawodowe
Regulamin portalu Jober.pl

brokerpracy

537718896
Osoba Kontaktowa
Piotr Połczyński
strona www:
www.brokerpracy.pl