Martyna Cieślak
dodano 3 miesiące temu

POKOJÓWKA / POKOJOWY

Stralsund Niemcy
Wyświetleń: 1182Aplikacji: 42
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

HOGA PERSONALSERVICE

Oferta pracy:

POKOJÓWKA/POKOJOWY

Praca w Niemczech, Wyspa Rugia, Mecklenburg- Vorpommern

Opis stanowiska:

Sprzątanie pokoi hotelowych, sprzątanie łazienek, wymiana ręczników oraz uzupełnianie artykułów higienicznych, dbanie o czystość w hotelu.

Wymagania:

-doświadczenie

-podstawowa znajomość języka niemieckiego

Oferta:

-zatrudnienie w niemieckim hotelu bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy

-zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę

-40h/tygodniowo

-możliwość długotrwałej współpracy

-na miejscu pomoc polskiego koordynatora- wsparcie i pomoc przy podpisaniu umowy i załatwienie wszelkich formalności

Możliwość podjęcia pracy na okres sezonowy lub zatrudnienie całoroczne.

Możliwość pracy również dla par.

Regulamin portalu Jober.pl

Hoga Personalservice

Bergen auf Rügen, Niemcy
880838520
Osoba Kontaktowa