Concept Plus
dodano 2 miesiące temu

Kucharz (k/m) z językiem angielskim lub niemieckim

Wyświetleń: 775Aplikacji: 3
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum 2 lata

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie potraw na najwyższym poziomie, z uwzględnieniem przepisów higienicznych
  • Kreatywne współtworzenie naszego menu i wprowadzanie nowych, innowacyjnych dań
  • Efektywna organizacja i zarządzanie procesami kuchennymi
  • Zapewnienie jakości i apetycznej prezentacji potraw
  • Zarządzanie zapasami i zamawianie składników kuchennych

Wymagania:

  • Ukończone wykształcenie zawodowe jako kucharz/kucharka lub podobne kwalifikacje
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w gastronomii
  • Wysoka kreatywność i pasja do gastronomii
  • Dobre umiejętności organizacyjne i wysoki poziom samodzielności
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy:

  • Atrakcyjną stawkę godzinową od 20 €, w zależności od doświadczenia i kwalifikacji
  • Dynamiczne środowisko pracy, w którym Twoja kreatywność i wiedza fachowa są doceniane i rozwijane
  • Możliwość pracy w międzynarodowym zespole i ciągłe doskonalenie umiejętności
  • Komfortowe zakwaterowanie
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora
Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Concept Plus Sp. z o.o.

Opole, Polska
774130024
Osoba Kontaktowa
strona www:
cp-personal.com