dodano 3 miesiące temu

Pracownik fizyczny (montaż pomp cepła) :2800 - 3600 € brutto/godz. + premia za jakość+darmowe zakwaterowanie

Dortmund Niemcy
14  EUR / h
Wyświetleń: 806Aplikacji: 11
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:

Firma NSI jest bezpośrednim działem rekrutacyjnym niemieckiej firmy.

Umowa o pracę każdy podpisuje bezpośrednio z konkretnym pracodawcą / przedsiębiorcą niemieckim

Firma Niemiecka ,pilnie zatrudni następujących pracowników

                         PRACOWNIK FIZYCZNY / MONTER POMP CIEPŁA

( bez doświadczenia - do przyuczenia)

                                                                      Niewymagana znajomość języków obcych

MIEJSCE PRACY : Dortmund

UMOWA O PRACĘ

- Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z właścicielem niemieckiej firmy

Firma niemiecka zajmuje usługami w zakresie renowacji,naprawy i montaz u pomp ciepła

- Umowa na czas nieokreślony,MINIMUM 1 ROK

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

- demontaż srtaych pomp,płukanie,czyszczenie, montaż nowych

WYMAGANIA

- zdolności manualne

- samodzielność, odpowiedzialność, dokładność

- Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

- referencje ,certyfikaty ukończenia kursów itp.

Oferta wynagrodzenia/warunki pracy

- wynagrodzenie/stawka       : 2800 - 3600 € brutto / godzinę

- stała praca na pełny etat    : minimum 40 godzin tygodniowo

                                                   + płatne nadgodziny

- nadgodziny płatne powyżej 40 godzin tygodniowo

DARMOWE ZAKWATEROWANIE

W samodzielnym pokoju  z dostępem do kuchni ,wi-fi,pralki,lodówek,

w pełni na koszt pracodawcy niemieckiego

Zaliczki na poczet wynagrodzenia:

- Zaliczki wypłacane wedle życzeń na koniec każdego tygodnia

Pakiet socjalny /emerytalny:

- Składki emerytalne odprowadzane w Niemczech

- Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne

- Dodatek urlopowy i premie świąteczne

Dodatkowe informacje:

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy

  • możliwość regularnych zjazdów do Polski co 4-6 tygodni

TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY : od lutego / marca   2024

            CV na E-mail : [email protected]

Treść klauzuli w CV :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Uwaga :

Dodawana do CV klauzula o ochronie danych osobowych to wymóg polskiego prawa

NSI National System Innovation

REKRUTACJA BEZPOŚREDNIA

ul. H. Sienkiewicza 85/87

90-057 Łódź

tel. +48 739 551 339
tel. +48 605 514 535 dyżurny nr tel. w soboty i niedziele 13:00 – 18:00

Regulamin portalu Jober.pl

NSI Future

605514535
Osoba Kontaktowa
REKRUTACJA NSI
strona www:
www.nsi.org.pl