EURO WORK
EUROWORK Agencja Pośrednictwa Pracy
dodano 2 miesiące temu

TECHNIK ELEKTRYKI I OPRZYRZĄDZENIA (E&I Technician)

520-700  EUR / tydzień
Wyświetleń: 768Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum 3 lata

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work od 18 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego Klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: różne miejscowości na terenie Holandii – do ustalenia z pracodawcą

Termin rozpoczęcia pracy: ustalany indywidualnie z Pracodawcą

Czas trwania projektu: 3 miesiące z możliwością przedłużenia (projekt długoterminowy)

Czy szukasz nowych wyzwań i chciałbyś pracować nad interesującymi projektami w swojej dziedzinie? Czy pragniesz bezpieczeństwa stałej pracy przy różnorodnych projektach? Czy chcesz pracować dla zdrowej, stabilnej i ambitnej firmy? Jeśli tak, ta oferta jest dla Ciebie!

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonych elektryków E&I do pracy na terenie Holandii, w ramach swojej roli będziesz odpowiedzialny za:

  • Podłączanie rozdzielnic i kabli (wielożyłowych)
  • Podłączanie oświetlenia
  • Instalacja i podłączanie przepływomierzy, manometrów i poziomomierzy
  • Utrzymanie i naprawa instalacji elektrycznych i automatyki
  • Podłączanie silników

Wymagania:

  • 3 lata doświadczenia zawodowego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • Kreatywność i umiejętność myślenia rozwiązaniowego
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Certyfikat VCA (mile widziany)

Co możemy Ci zaoferować?

  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia w przedziale:
  • 620-700€​ netto na tydzień - gdy pracownik korzysta z własnego samochodu
  • 520-600€​ netto na tydzień - gdy pracownik wypożycza samochód
  • Praca na podstawie umowy o pracę na warunkach holenderskich
  • Zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne opłacone przez pracodawcę
  • Narzędzia (podstawowe narzędzia ręczne i elektryczne) zapewnione przez pracodawcę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i możliwość skorzystania z pakietu szkoleń
  • Perspektywa stałego zatrudnienia
  • Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo
  • Profesjonalne podejście i kompleksowe wsparcie w procesie rekrutacji

LINK DO APLIKOWANIA -> https://eurowork.recruitify.ai/job/technik-elektryk?sourceId=1264&dschid=true

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476

Regulamin portalu Jober.pl
Regulamin EURO WORK

Regulamin operatora danych osobowych dostępny pod adresem: https://www.eurowork.net.pl/regulamin.html

EURO WORK

Katowice, Polska
501151332
Osoba Kontaktowa
Marcel