Piotr Kuźniak
dodano 2 miesiące temu

Specjalista ds. Zamówień Publicznych

Poznań Polska
Wyświetleń: 286Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Dla naszego klienta - firmy specjalizującej się w dostarczaniu kompleksowego wyposażenia dla laboratoriów pracujących ze zwierzętami, oferującej również usługi serwisowe, walidacje sprzętu laboratoryjnego, oraz profesjonalne dostawy zwierząt laboratoryjnych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Poznań

Wynagrodzenie: 5500- 6500 brutto

Zakres obowiązków:

  • Codzienny monitoring ogłaszanych postępowań przetargowych w dostępnych biuletynach przetargowych.
  • Praca z systemem CRM.
  • Analiza SIWZ, przygotowywanie ofert przetargowych.
  • Kompleksowa komunikacja z Zamawiającym (diagnoza potrzeb i doradztwo).
  • Śledzenie zmian UZP, współpraca z radcą prawnym.
  • Odpowiedzialnością na tym stanowisku będzie skrupulatny nadzór nad realizacją umów handlowych.
  • Ścisła kontrola terminów dostaw, opracowywanie aneksów w przypadku opóźnień, a także czujność nad terminami instalacji.
  • Przygotowywanie analiz postępowań przetargowych dla Zarządu.
  • Współpraca z Urzędem Zamówień Publicznych.

Wymagania:

  • Doświadczenie minimum 2 lata na podobnym stanowisku (w zamówieniach publicznych)
  • Wykształcenie wyższe z zakresu administracji/zamówień publicznych/ prawnicze.
  • Znajomość obowiązujących przepisów w zakresie zamówień publicznych (ustawy wraz z aktami wykonawczymi) i kodeksu cywilnego.
  • Znajomość ustawy o finansach publicznych w zakresie wydatkowania środków finansowych.
  • Biegły język angielski.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie na poziomie 5500 zł brutto podczas okresu próbnego. W okresie stałym wzrasta do 6500 brutto.
  • Premia świąteczna oraz premia uznaniowa.
  • Umowa o pracę lub B2B- ty decydujesz ;).
  • Praca stacjonarna w dogodnej lokalizacji (Poznań, Jeżyce)
  • Elastyczne godziny pracy to znaczy, zaczynasz pracę jak Ci pasuje (między 7.00- 9.00)
  • Benefity takie jak karty Multisport.

Masz pytania? Skontaktuj się z Twoim rekruterem:

Kaja Antczak

✉️ [email protected]

☎️ 791 056 111

Regulamin portalu Jober.pl

Forge&Frost HR Consulting sp. z o.o.

+48 691 140 909
Osoba Kontaktowa