NSI National System Innovation
dodano 2 miesiące temu

Monter instalacji solarnych ( niemiecka umowa ) : od 18,50-20 € brutto/godz.+ płatne nadgodziny+ zakwaterowanie

Dortmund Niemcy
18-20  EUR / h
Wyświetleń: 645Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum 2 lata

                           PRACOWNICY Z J.NIEMIECKIM

              NIEMIECKA FIRMA ZATRUDNI BEZPOŚEDNIO

NA UMOWĘ O PRACĘ NASTĘPUJĄCYCH PRACOWNIKÓW :

                                     MONTER SOLARÓW

                wymagana tylko znajomość j. niemieckiego na poziomie                                                                   komunikatywnym A1-A2

MIEJSCE PRACY : Niemcy, Dortmund

PRACA STACJONARNA bez wyjazdów po całych Niemczech

UMOWA O PRACĘ

- Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z właścicielem

   niemieckiej firmy budowlanej.

   Firma niemiecka zajmuje się montażem solarów i pracmi dekarskimi

- Umowa na czas nieokreślony, MINIMUM 1 ROK

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

- montaż paneli fotowoltaicznych ( solarów )

- prace dekarskie dachów skośnych

WYMAGANIA

-  2-3 letnie doświadczenie zawodowe w zakresie montażu paneli

Oferta wynagrodzenia/warunki pracy

- niemiecka umowa podpisywana z właścicielem firmy budowlanej

- wynagrodzenie/stawka                  : 18,50 - 20 € brutto / godzinę

- podstawowa ilość godzin              : 40 tygodniowo + płatne nadgodziny

- przeciętna ilość godzin pracy        : 9-10 g/dziennie

                                                               ( w okresie letnim dużo nadgodzin )

- praca w soboty ( dla chętnych )    : od 8:00 - 14:00

- transport na budowę z biura         : na koszt pracodawcy                                                   :

ZAKWATEROWANIE ODPŁATNE

Zakwaterowanie w komfortowych w pełni urządzonych   mieszkaniu,

z kuchnią, łazienką oraz Wi-Fi. Koszt to 350 €/m-c ,potracane z wynagrodzenia

Zaliczki na poczet wynagrodzenia:

- Zaliczki wypłacane wedle życzeń na koniec każdego tygodnia

Pakiet socjalny /emerytalny:

- Składki emerytalne odprowadzane w Niemczech

- Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne

- Dodatek urlopowy i premie świąteczne

Dodatkowe informacje:

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy

  • możliwość regularnych zjazdów do Polski co 4-6 tygodni

   TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY :  od 1 marca 2024

Proszę o przesłanie CV na E-mail :

                                                      [email protected]

JOBSTELLE Rekrutacja bezpośrednia

BIURO REKRUTACYJNE NSI

www.nsi.org.pl

Telefon czynny (pon.-piątek) 9:00-20:00,(sobota-niedziela) 15:00-20:00

+48 739 551 339

+48 605 514 535

Treść klauzuli w CV :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

605514535
Osoba Kontaktowa