Logistic Force
Patrycja Bala-Pelka
dodano 2 miesiące temu

Operator wózka widłowego

Tiel Holandia
14-15  EUR / h
Wyświetleń: 483Aplikacji: 4
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok
Firma Logistic Force obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik Magazynu

Miejsce pracy: podaj miejscowość i państwo

WYMAGANIA:

  • własne zakwaterowanie i transport do pracy
  • doświadczenie na wózku widłowym typu heftruck, reachtruck i wózek wysokiego składowania (hoogbouwtruck)
  • znajomość języka angielskiego i/lub niderlandzkiego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zbieranie zamówień
  • rozładunek i załadunek  towarów
  • dbanie o prawidłowy przebieg dokumentacji
  • przyjęcie towarów na magazyn
  • kontrola jakości towaru

OFERUJEMY:

  • zwrot kosztów dojazdu
  • stawka:14.00-15.00
  • praca w godzinach:7:30-16:30
  • opiekę polskiego koordynatora

Nasz klient  jest postępową firmą, która od 1957 roku specjalizuje się w opracowywaniu i sprzedaży małych mebli i oświetlenia w kraju i za granicą. Ich kolekcja składa się z około 1000 produktów, które zostały zaprojektowane zgodnie z trendami, jak również z zachowaniem dbałości o wysoką jakość. Ciągła chęć rozwoju sprawia, że firma stawia mocno na innowacje. Widać to szczególnie w ich zautomatyzowanym magazynie o powierzchni ponad 10 000 m2.

Prosimy o załączenie klauzuli:
Regulamin portalu Jober.pl

Tilburg, Holandia
0623449549
Osoba Kontaktowa
Iwona Gorecka-Smoluch
strona www:
www.pl.logisticforce.nl