dodano 2 miesiące temu

Operator logistyczny na magazynie z elektroniką

Tilburg Holandia
14.37-16.01  EUR / h
Wyświetleń: 787Aplikacji: 4
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:
Minimum rok
  • PRACA NA MAGAZYNIE Z ELEKTRONIKĄ W WAALWIJKU LUB TILBURGU DLA PANÓW Z ZAŚWIADCZENIEM O NIEKARALNOŚCI

    Stanowiska:
    pracownik magazynu na dział ciężki
    zbieracz zamówień za pomocą EPT wózka
    pracownik sprzątający magazyn za pomocą HefTruck

    Obowiązki:
    - Przygotowanie produktów do pakowania
    - Etykietowanie i przygotowanie do wysyłki
    - Zbieranie zamówień za pomocą Ept lub Reachtruck
    - Uszczelnianie palet
    - Dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz sprzątanie magazynu

    Stawka
    ● 13,27 euro brutto + 8,75% dodatku zmianowego = 14,43 euro brutto (obowiązuje na każdej zmianie) przy zbieraniu zamówień za pomocą koszyka EPT
    ● Kandydaci z doświadczeniem logistycznym +EPT 1-2 lata bez przerwy: 13,41 euro brutto + 8,75% = 14,58 euro brutto
    ● 14,16 euro brutto + 8,75% = 15,40 – jeśli odbierasz zamówienia wózkiem typu Reachtruck
    ● Rechtruckers/Heftruckers z doświadczeniem 1 rok + 14,73 euro brutto + 8,75% = 16,01 euro brutto

    Warunki pracy:
    Praca od Poniedziałku do Piątku ( czasem pracujące soboty) na dwie zmiany
    5:30-14:30
    14:30-23:30

    Praca wykonywana jest w pomieszczeniach zamkniętych w normalnej temperaturze.

    W zakładzie pracy panuje miła atmosfera i młody zespół, jest możliwość awansu

    Wymagania:
    język angielski B1
    zaświadczenie o niekaralności (polskie lub holenderskie)
    mile widziane prawo jazdy
    certyfikat na EPT lub Reachtruck/Heftruck (jeżeli wymaga tego stanowisko pracy)

    Lokalizacja pracy:
    Waalwijk/Tilburg

    Zakwaterowanie:

    Pokoje dwuosobowe jednoosobowe (zależy od lokalizacji) w domkach jednorodzinnych
    115 €/tygodniowo
    ubezpieczenie zdrowotne 35,22 €/ tygodniowo

    Generalnie na zakwaterowaniu jest wszystko niezbędne dla normalnego życia, ale najlepiej zabrać ze sobą kubek, sztućce, pościel

    Transport do pracy;

    Do 10 km. dojazd do pracy rowerem
    Ponad 10 km. dojazd autem

    Chętnych osób zapraszam do kontaktu

Regulamin portalu Jober.pl

HumanBe

Wrocław, Polska
+48577171989
Osoba Kontaktowa
Mariana Urban