dodano około 2 miesiące temu

ogrodnik Budowniczy Krajobrazu

Wyświetleń: 541Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum 2 lata

Ogrodnik i Budowniczy Krajobrazu (Pomocnik) – 2690 EUR netto – 63225 Langen

63225 Langen

2690 EUR netto / mies.

JĘZYK WYMAGANY

Niemiecki

ZAKWATEROWANIE

Zapewnione

Nasza oferta

  • atrakcyjne wynagrodzenie 2690 EUR netto / miesięcznie

  • brak tzw. Zeitkonta – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio wraz z miesięczną pensją

  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (pokoje jednoosobowe z dostępem do Internetu)

  • możliwość pracy w nadgodzinach (zależne od pracodawcy) płatne dodatkowo +25% do wypłaty

  • dodatki za pracę zmianową

  • dodatki urlopowe oraz świąteczne

  • niemiecka umowa o pracę

  • niemieckie ubezpieczenie (w tym dodatkowe prywatne ubezpieczenie opłacone przez Pracodawcę)

  • premia po przepracowanych 3, 6 i 12 miesiącach oraz bonus paliwowy

  • cykliczne podwyżki

  • możliwość uzyskiwania regularnych zaliczek

  • wsparcie polskojęzycznych koordynatorów

Zakres obowiązków

  • prace brukarskie, takie jak cięcie, mierzenie i układanie kostki brukowej

  • prace murarskie specjalne dla ogrodnictwa i architektury krajobrazu, takie jak mury oporowe, mury z kamienia naturalnego, fundamenty pod ogrodzenia itp.

  • prace stolarskie, jak budowa domków ogrodowych, pergoli, wiat samochodowych itp. – z cięciem, pomiarem i montażem

  • prace przy ogrodzeniach, takie jak montaż, naprawy, renowacje, mocowania itp.

  • ogólne prace pomocnicze zgodnie z instrukcjami – kopanie, ubijanie, cięcie itp.

  • praca zespołowa

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego (min. komunikatywna)

  • doświadczenie zawodowe

  • mile widziane jest doświadczenie w obsłudze maszyn budowlanych, takich jak koparki, ubijarki, ładowarki kołowe, zagęszczarki itp.

Regulamin portalu Jober.pl

brokerpracy

537718896
Osoba Kontaktowa
Piotr Połczyński
strona www:
www.brokerpracy.pl