dodano około 2 miesiące temu

Elektryk Niemcy od zaraz

Solingen Niemcy
2900-3000  EUR / m-c
Wyświetleń: 596Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum 2 lata

Praca na stanowisku

ELEKTRYK.

Miejsce pracy

NIEMCY, Langenfeld

Znajomość j. obcego

Niemiecki A2/B1

Doświadczenie

Na podobnym stanowisku

Prawo jazdy

Kat. B i własne auto

Dla naszego klienta w Niemczech poszukujemy osób na stanowisko:

Elektryk - 3000 EUR netto - 40764 Langenfeld (m/w/d)

Miejsce pracy: 40764 Langenfeld

Zakres obowiązków:

Konserwacja i serwisowanie systemów związanych z bezpieczeństwem

Instalacja i uruchamianie systemów

Nasze oczekiwania:

Znajomość języka niemieckiego

Doświadczenie zawodowe

Posiadanie własnego transportu do pracy

Co oferujemy?

Wynagrodzenie € 3000,00 netto miesięcznie

Bezpłatne prywatne ubezpieczenie od pracodawcy w czasie pracy i w czasie wolnym

Premie od € 25,00 do € 200,00 po 3., 6. i 12 miesiącach

Premię wakacyjną 30.06 i bożonarodzeniową 30.11 (po okresie próbnym)

€ 100,00 zwrot kosztów dojazdu do miejsca pracy po 4 tyg. (jednorazowo)

€ 200,00 za polecenie kolejnego pracownika (pod warunkiem minimum 4 tyg. okresu zatrudnienia)

Cykliczne podwyżki

Możliwość odliczenia od podatku części kosztów paliwa: € 0,35/ za każdy km (do 20 km dziennie) około € 6,00 dziennie

Brak tzw. Zeitkonta – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio do miesięcznej pensji

Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy) płatne extra + 25% do wypłaty

Dodatki za prace zmianowe

Niemiecka umowa o pracę

Dodatki urlopowe oraz świąteczne

Regularne zaliczki (w każdym tygodniu w środę/ jeśli jest taka potrzeba)

Wsparcie polskojęzycznych koordynatorów

Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę maksymalnie do 20 km od miejsca pracy

(pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu) maksymalny koszt: € 150,00 tyg.

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

brokerpracy

537718896
Osoba Kontaktowa
Piotr Połczyński
strona www:
www.brokerpracy.pl