Sedulus Sp. z o.o.
Sedulus
dodano około 2 miesiące temu

Kierownik Sprzedaży - Sales Manager (Europa Wschodnia)

Wrocław Polska
Wyświetleń: 170Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Kierownik Sprzedaży à Sales Manager (Europa Wschodnia)

Jesteśmy wiodącą firmą specjalizującą się w dostarczaniu wykwalifikowanej przemysłowej siły roboczej z Azji dla firm. Rozszerzając swoją działalność na Europę Wschodnią, ze szczególnym uwzględnieniem Bułgarii, Węgier, Rumunii, Chorwacji, Litwy, Łotwy i Estonii, poszukujemy Kierownika Sprzedaży, który będzie napędzał nasz rozwój.

Opis stanowiska: • Opracowanie i realizacja strategicznego planu sprzedaży dla Europy Wschodniej• Identyfikacja i zaangażowanie potencjalnych klientów w sektorze przemysłowym• Budowanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi interesariuszami• Prowadzenie negocjacji i zawieranie umów biznesowych• Regularne raportowanie sprzedaży i wniosków rynkowych• Współpraca z wewnętrznymi zespołami dla efektywnej dostawy usług

Wymagania: • Znajomości tematu sprzedaży i rozwoju biznesu• Preferowane doświadczenie w sektorze przemysłowym lub rekrutacyjnym• Silne zrozumienie rynków Europy Wschodniej• Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne• Umiejętność samodzielnej pracy zdalnej • Wymagana znajomość angielskiego (min. B2); znajomość języka niemieckiego jest dodatkowym atutem• Dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy: • Konkurencyjne wynagrodzenie z możliwością negocjacji• Elastyczność pracy zdalnej• Pełnoetatowa posada z możliwością rozwoju zawodowego

Proces aplikacyjny:Szukamy zmotywowanego specjalisty ds. sprzedaży, gotowego do osiągnięcia sukcesu w międzynarodowym środowisku.Prześlij swoje CV i list motywacyjny, w którym opisz swoje doświadczenie oraz dlaczego jesteś idealnym kandydatem na to stanowisko.

Regulamin portalu Jober.pl

, Polska
608 554 697
Osoba Kontaktowa
Marta
strona www:
www.sedulus.pl