dodano 2 miesiące temu

Operator CNC – prasy krawędziowe Safan, Durma

Amsterdam Holandia
18-21.01  EUR / h
Wyświetleń: 565Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

APV.EU (KRAZ 24145) Jesteśmy agencją rekrutacyjną, która od kilkunastu lat łączy utalentowanych pracowników z zaufanymi pracodawcami. Dbamy o interesy każdej ze stron! Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

• Nadzorowanie i obsługa procesu obróbki metali na maszynach CNC

• Kontrolowanie jakości wykonanych elementów

• Wykonywanie niezbędnych pomiarów

Wymagamy:

• własnej działalności + A1,

• komunikatywnej znajomości języka angielskiego/niderlandzkiego,

• doświadczenia na podobnym stanowisku,

• Umiejętności obsługi obrabiarek sterowanych manualnie i numerycznie.

• Podstawowej znajomości budowy maszyn obróbczych

Oferujemy:

• stabilną współpracę w oparciu o umowę B2B,

• zorganizowane i opłacone zakwaterowanie,

• stawkę 21 euro netto/ B2B,

• dodatek 3€/h za własny samochód

• narzędzia,

• zdalną opiekę koordynatora przez cały okres kontraktu,

• 300 euro brutto za polecenie każdego elektryka, hydraulika, montera wentylacji, spawaczy z min. 2 letnim doświadczeniem (po przepracowaniu przez tą osobę 1 m-ca)

Administratorem danych jest APV. EU z siedzibą w Poznań 60-791, Reymonta 9. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Regulamin portalu Jober.pl

APV.EU

724 897 788
Osoba Kontaktowa
Aleksandra