Logistic Force
Patrycja Bala-Pelka
dodano około miesiąc temu

Renowacja ogrodów

Maurik Holandia
13.27  EUR / h
Wyświetleń: 262Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Firma Logistic Force obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

TUTAJ PODAJ STANOWISKO

Miejsce pracy: Maurik w Holandii

WYMAGANIA

  • Fizycznie zdolny do wykonywania ciężkich prac.

  • Dokładność i dbałość o szczegóły

  • Rozmawiasz po angielsku lub niderlandzku.

  • Posiada prawo jazdy B

  • Zdolny do samodzielnej pracy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Budowa i naprawa chodników.

  • Wykonywanie prac ogrodniczych, takich jak budowa ogrodów, sadzenie, przycinanie i pielęgnacja.

  • Pracuj zgodnie z rysunkami i instrukcjami.

  • Korzystanie z różnych narzędzi i maszyn.

  • Mile widziane doświadczenie jako brukarz.

OFERUJEMY:

  • Stanowisko pełne wyzwań w rozwijającej się firmie.

  • Możliwość pracy na część etatu lub cały etat

  • Wynagrodzenie rynkowe w zależności od umiejętności ( 13,2713.€ )

  • Przyjemne środowisko pracy w zgranym i entuzjastycznym zespole.

Firma w Maurik poszukuje zmotywowanego twórcy ulic / ogrodnika, który wzmocni nasz zespół. Jako twórca ulic / ogrodnik będziesz odpowiedzialny za budowę i naprawę chodników, a także wykonywanie różnych prac związanych z kształtowaniem krajobrazu.

Prosimy o załączenie klauzuli:
Regulamin portalu Jober.pl

Tilburg, Holandia
0623449549
Osoba Kontaktowa
Iwona Gorecka-Smoluch
strona www:
www.pl.logisticforce.nl