Logistic Force
Patrycja Bala-Pelka
dodano około miesiąc temu

Brygadzista magazynu

Heerewaarden Holandia
Wyświetleń: 274Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok
Firma Logistic Force obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy Heerewaarden

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie minimum średnie, najlepiej kierunkowe.

  • Dobrze rozwinięte umiejętności organizacyjne, wielozadaniowości i zarządzania czasem.

  • Znajomość systemów klasy WMS i pracy ze skanerem.

  • Certyfikat wózka widłowego

  • Elastyczność.

  • Znajomość języka angielskiego/holenderskiego w mowie i piśmie

  • Potrafisz pracować samodzielnie i masz poczucie odpowiedzialności

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Organizacja i koordynacja pracy zespołu magazynowego.

  • Angażowanie się w wykonywanie zadań operacyjnych w zależności od potrzeb.

  • Dbanie o to, aby produkty  trafiały do ​​obszarów wzrostu za pomocą EPT

  • Podgląd, w którym obszarze wzrostu znajdują się jakie produkty i kiedy są gotowe do transportu

  • Monitorowanie o której przyjedzie każdy przewoźnik i jakie zamówienia musi ze sobą zabrać.

  • Dbanie o to, aby zamówienia były przygotowane i sprawdzane pod kątem jakości

  • Wprowadzanie zlecenia do systemu WMS i rejestracja zwrotów

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Miłą pracę w zgranym zespole;

  • Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanego doświadczenia i kompetencji

  • Możliwość rozwoju oraz doskonalenia swoich kompetencji

  • Godziny pracy są do uzgodnienia 5:00-20:00

Nasz klient w Heerewaarden produkuje podłoża do uprawy różnych grzybów, takich jak Shiitake i boczniak królewski na rynek europejski. Podłoże drewniane układane jest w sposób całkowicie higieniczny. Surowce są pochodzenia biologicznego. Oznacza to, że podłoże drewniane naszej firmy posiada certyfikat ekologiczny. Pakowany jest w folię plastikową w postaci bloków o wadze około 3 kilogramów i wyposażony w specjalny filtr powietrza. Wzrost grzybni odbywa się u naszego klienta tak, aby po dostawie hodowca mógł od razu rozpocząć pączkowanie grzybów.

Prosimy o załączenie klauzuli:
Regulamin portalu Jober.pl

Tilburg, Holandia
0623449549
Osoba Kontaktowa
Iwona Praca
strona www:
www.pl.logisticforce.nl