dodano około 2 miesiące temu

Operator wózka widłowego

Tiel Holandia
14  EUR / h
Wyświetleń: 475Aplikacji: 7
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Firma Workstead obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Tiel, Holnadia

WYMAGANIA:

Doświadczenie i holenderski certyfikat na wózek widłowy

Prawo jazdy kat.B ( mile widziane)

Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Dyspozycyjność

Motywacja do pracy

Praca zmianowa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Rozładunek i załadunek sprzętu AGD

Kierowanie wózkiem widłowym ( z klemami) pralki, lodówki, kuchenki

Prace magazynowe

OFERUJEMY:

* Możliwość długotrwalłej wspólpracy oraz przejście na kontrakt bezpośrednio na firmie

* Zakwaterowanie

* Ubezpieczenie

* Stawka podstawowa plus dodatki zmianowe

Regulamin portalu Jober.pl

Workstead

Tiel, Holandia
0344605076
Osoba Kontaktowa
Beata&Magda
strona www:
ttps://workstead.nl