Sedulus Sp. z o.o.
Sedulus
dodano około miesiąc temu

Stolarz budowlany → praca w Szwajcarii!!

Luzern Szwajcaria
33-38  CHF / h
Wyświetleń: 83Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Oferujemy

  • szwajcarską umowę o pracę
  • wynagrodzenie; od 33CHF do 38CHF brutto/h
  • pracę 40 godzin w tygodniu
  • możliwość zapewnienia zakwaterowania (odpłatnie)
  • stabilne zatrudnienie zapewniające długoterminową perspektywę zawodową
  • bezpieczną i legalną pracę z gwarancją odprowadzania składek
  • możliwość zdobycia certyfikatów, które potwierdzają umiejętności zawodowe

Opis stanowiska

  • montaż konstrukcji drewnianych
  • wyposażenie wnętrz z drewna
  • montaż więźb dachowych
  • rekonstrukcja domów drewnianych
  • praca w Szwajcarii (Luzerna, Schwyz, Zug)

Wymagania stanowiska

  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego (A2/B1)
  • doświadczenie w pracy jako stolarz budowlany na terenie Niemiec lub Szwajcarii i Austrii
  • samochód na dojazdy do pracy (wymóg konieczny)
  • sprawność fizyczna
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach
  • samodzielność

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

, Polska
+48664905456
Osoba Kontaktowa
Sabina
strona www:
www.sedulus.pl