Logistic Force
Patrycja Bala-Pelka
dodano około miesiąc temu

Pracownik działu cleanroom

Eindhoven Holandia
14.08-16.19  EUR / h
Wyświetleń: 170Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Firma Logistic Force obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

PRACOWNIK DZIAŁU CLEANROOM

Miejsce pracy: Eindhoven, Holandia

WYMAGANIA:

  • znajomość języka angielskiego/niderlandzkiego
  • własne zakwaterowanie i transport do pracy
  • dokładność, dbałość o detale

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • sortowanie oraz układanie ubrań
  • pakowanie ubrań do sterylnych opakowań
  • wkładanie oraz wyciąganie ubrań z maszyn piorących
  • dbałość o to aby cały proces odbywał się w sterylnych warunkach

OFERUJEMY:

  • praca w systemie dwuzmianowym- 6-14/14-22
  • stawka € 16,19
  • osobno odkładane dodatki: wakacyjny oraz urlopowy
  • zwrot kosztów podróży
  • długotrwała współpraca
  • tygodniowy system wynagrodzeń
  • opieka koordynatorów mówiących w języku polskim

Naszym klientem jest firma odpowiadająca za pranie odzieży medycznej. Cały proces odbywa się w specjalnie dostosowanych pomieszczeniach zapewniających sterylność na najwyższym poziomie.

Praca wymaga poruszania się w specjalnie zaprojektowanym kombinezonie, który chroni przed przenoszeniem zanieczyszczeń, pozostając lekkim i wygodnym w użytku. Praca nie wymaga przenoszenia ciężkich elementów oraz pośpiechu.

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Tilburg, Holandia
0682503714
Osoba Kontaktowa
strona www:
www.pl.logisticforce.nl