Logistic Force
Patrycja Bala-Pelka
dodano około miesiąc temu

Pracownik magazynu

Eindhoven Holandia
16.13  EUR / h
Wyświetleń: 193Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok
Firma  Logistic Force obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU

Miejsce pracy: Eindhoven, Holandia

WYMAGANIA:

  • własne zakwaterowanie oraz transport do pracy
  • komunikatywna znajomość angielskiego (B1)
  • ważny certyfikat na wózek widłowy typu EPT oraz heftruck
  • doświadczenie na podobnym stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • sortacja, sprawdzanie towaru
  • sprawdzanie oraz przygotowywanie zamówień do wysyłki
  • wewnętrzny transport towarów
  • załadunek/rozładunek towarów z użyciem EPT/heftrucka
  • praca z użyciem komputera
  • utrzymywanie w czystości miejsca pracy

OFERUJEMY:

  • stawka €16,13
  • dwie zmiany w godzinach 06:00-15:00 / 15:00–00:00
  • osobno odkładane dodatki wakacyjny oraz urlopowy
  • zwrot kosztów podróży
  • tygodniowy system wynagrodzeń

Jeśli jesteś pozytywny, potrafisz pracować dokładnie oraz zespołowo - aplikuj!

Firma odpowiada za produkcje oraz logistykę związaną z przemysłem opakowań, jej misją jest zapewnienie bezpiecznego i czystego przepływu cennych i delikatnych produktów, części przemysłowych oraz technicznych. Klient zajmuje się także dystrybucją opakowań, a ponadto wspiera ich ponowne wykorzystanie - wszystko, co dzieje się w firmie koncentruje się na zapewnieniu najbardziej niezawodnego rozwiązania wysyłkowego.

Regulamin portalu Jober.pl

Tilburg, Holandia
0682503714
Osoba Kontaktowa
strona www:
www.pl.logisticforce.nl