Kalina Redel
dodano około miesiąc temu

Magazynier - Operator Wózka Widłowego- 2 zmiany

Opole Polska
Wyświetleń: 262Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok
PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Magazynier - Operator Wózka Widłowego

Opis stanowiska:

  • Kompletacja oraz pakowanie zamówień produkcyjnych
  • Ilościowa i jakościowa kontrola odbieranego produktu
  • Nadzór nad rozładunkami
  • Przygotowanie przepływu towarów i dokumentów magazynowych
  • Załadunek wyrobów gotowych oraz przyjęcia surowca
  • Dbanie o porządek na magazynie
  • Praca z odpadami
Wymagania stanowiska:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Aktualne uprawnienia UDT
  • Mozliwość do pracy na dwie zmiany
  • Dobra organizacja pracy
Oferujemy:
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie stałe plus premie
  • Prywatną opieka medyczna finansowana przez firmę ( także możliwość ubezpieczenia grupowego)
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych oraz jasne warunki rozwoju zawodowego
  • Pakiet dodatkowych i niestandardowych benefitów, m.in.: kursy językowe, dofinansowanie do posiłków, premie świąteczne oraz premie za wnioski racjonalizatorskie, dofinansowanie do studiów, bezpłatne porady prawne.
Regulamin portalu Jober.pl

Paretti Sp. z o.o. Sp.k.

Opole, Polska
537214111
Osoba Kontaktowa