Rekrutacja - Kozow
dariusz kozów
dodano 20 dni temu

Pracownik Betoniarni 25 - 30 CHF brutto / godz. - SZWAJCARIA - Szwajcarska Umowa o Prace.

Aargau Szwajcaria
25-30  CHF / h
Wyświetleń: 195Aplikacji: 2
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca tymczasowa
Doświadczenie:
Minimum 2 lata

PRACOWNIK PRODUKCJI - SZWAJCARIA - SZWAJCARSKA UMOWA.

Szwajcarski Pracodawca zatrudni Pracowników Produkcji w Branży Betoniarskiej.
Miejsce Pracy okolice AARGAU . Zatrudnienie od 22 , 29 Kwiecień 2024.

PROJEKT DLUGOTERMINOWY - MOZLIWOSC PRACY PRZEZ CAŁY ROK.

ZADANIA DLA PRACOWNIKÓW
Praca w dużej hali produkcyjnej i możliwość Pracy na różnych stanowiskach.
Produkcja różnych Elementy Betonowych , Elementy Elewacyjnych
Cegły, nadproża, parapety i wiele innych.
Praca przy Maszynach lub Praca w Betoniarni przy Produkcji
lub przy Czyszczeniu i Kosmetyce lub przy Kontroli Jakości.

Przygotowanie Form do Odlewania Elementów Betonowych - SAGEX.
Wypełnianie Form Betonem - Produkcja Elementów Betonowych.

Wykonczenie Elementów Oczyszczanie i Kosmetyka Bloczków Betonowych.
Usuwanie Resztek Betonu z Form Odlewniczych i Oczyszczanie Form.
Obsluga Maszyn do Szlifowania i Obrobki Form Betonowych.

PROFIL KANDYDATA
Wiek Kandydatów 25 - 45 Lat .
Znajomość języka niemieckiego minimum A2. Komunikatywny w Rozmowie Rekrutacyjnej.
Doświadczenie w Branży min 1 ROK.

Zaangzowanie w wykonywaniu Zadań + Motywacja do Pracy.
Skoncentrowana i przemyślana osobowość o wysokim poziomie świadomości jakości.
Pracownik Elastyczny czasowo, chętny do pracy w nadgodzinach lub pracy zmianowej.
Własny samochód będzie zaletą PRIO w Zatrudnieniu.

OFERUJEMY
Stawka 25 - 30 CHF brutto / godz. + Dodatki Zmianowe.
Wypłaty dla Pracowników co Tydzień.
Pracodawca organizuje Zakwaterowanie. Kwaterę opłaca Pracownik z góry za Tydzień
lub Pracodawca przejmuje Koszty Zakwaterowania i minusuje z Wypłaty Pracownika.

Kwota Kwatery 180 CHF - 220 CHF / TYDZIEŃ - Pokoje zawsze jednoosobowe.

Podatek Dochodowy w Szwajcarii 12 - 20 %.
Wysokość Podatku zależy od Pracy w Danym Kantonie i wieku Pracownika.

Ubezpieczenie Zdrowotne płaci Pracownik.
Przez pierwsze 90 dni Pracownik nie ma Obowiązku opłacania Składek Zdrowotnych,
jednak po tym okresie Opłacenie Ubezpieczenia Zdrowotnego jest Obowiązkowe.

Pracownik we własnym Zakresie
organizuje dla siebie Ubranie Robocze + Ochronne Obuwie.

Koszty dojazdu do Szwajcarii po stronie Pracownika.

Jeśli Oferta Pracy wzbudziła Państwa zainteresowanie prosimy o przesyłanie CV
w wersji niemieckiej ze Zdjęciem Kandydata w CV lub Zdjęcie Oddzielnie.

Jesteśmy do Państwa Dyspozycji i Służymy Pomocą.

APLIKACJE CV

www.rekrutacja.kozow.eu E-mail [email protected]
BIURO T +48 515 526 657 T +31 620 489 676

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Dongen, Holandia
+48515526657
Osoba Kontaktowa
strona www:
www.rekrutacja.kozow.eu e-mail [email protected]