Sedulus Sp. z o.o.
Sedulus
dodano 15 dni temu

Kierowca kat. C + E → Niemcy !

Monachium Niemcy
17  EUR / h
Wyświetleń: 57Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Oferujemy

  • Niemiecką umowę o pracę
  • Wynagrodzenie od 17€ brutto/h
  • Zatrudnienie bezpośrednio w firmie, nie przez agencję
  • Możliwość zapewnienia zakwaterowania (odpłatnie)
  • Premie świąteczne oraz urlopowe
  • Dodatki zmianowe, za dojazdy
  • Możliwość długoterminowej współpracy
  • Przyjazną atmosferę w zespole, sprzyjającą współpracy

Opis stanowiska

  • Praca jako kierowca samochodów ciężarowych
  • Transport towarów do okolicznych magazynów
  • Dostawa do klientów w regionie
  • Praca w miejscowościach: Geretsried (82538), Wolfratshausen (82515),
    Penzberg (82377), Monachium (80331), Bad Tölz (83646)

Wymagania stanowiska

  • Prawo jazdy kategorii C lub C+E
  • Karta kierowcy
  • Elastyczność
  • Doświadczenie jako kierowca zawododwy
  • Znajomość języka niemieckiego (min.A2/B1)

Regulamin portalu Jober.pl

, Polska
+48608554697
Osoba Kontaktowa
Marta
strona www:
www.sedulus.pl