Sylwia Pajda
dodano 14 dni temu

Elektryk / Elektromonter W&K Industriemontage Sp. z o.o.

Berlin Niemcy
Wyświetleń: 238Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:
Minimum rok

Twój zakres obowiązków

Montaż przemysłowych instalacji elektrycznych na nowo budowanych liniach produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi normami, w tym.:

-montaż tras kablowych i okablowania,

-montaż napędów i szaf sterowniczych,

-montaż maszyn, urządzeń, rozdzielnic, silników,

-uruchamianie nowych maszyn i urządzeń,

-testowanie różnych elementów elektrycznych,

Nasze wymagania

posiadanie uprawnień SEP,

doświadczenie na stanowisku związanym z elektryką lub elektromontażem

(min. 1 rok),

wykształcenia kierunkowego lub technicznego (w przypadku braku doświadczenia zawodowego),

umiejętność czytania dokumentacji i schematów elektrycznych,

zdolność pracy na wysokości,

samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań,

gotowości do pracy w różnych państwach europejskich,

prawo jazdy, paszport,

Mile widziane

uprawnienia SCC, VCA, UDT: wózki, podnośniki, suwnice,

znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,

Regulamin portalu Jober.pl

W&K Industriemontage Sp. z o.o

Lubin, Polska
+48530877990
Osoba Kontaktowa