dodano 16 dni temu

Pracownik uprawy papryki | Darmowy transport | Z zakwaterowaniem | Luttelgeest

Luttelgeest Holandia
Wyświetleń: 98Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:

Jeden z najnowocześniejszych producentów papryki w Holandii. 175 hektary w pełni zautomatyzowanych szklarni, nowoczesne techniki uprawy, produkt najwyższej jakości.

Pracodawca zapewnia stabilne zatrudnienie przez cały rok, atrakcyjne wynagrodzenie i przyjazną atmosferę w pracy, bonusy dla pracowników, darmowy transport do pracy oraz komfortowe zakwaterowanie w holenderskich domach jednorodzinnych.

Zakres obowiązków:

Zbiór papryki- praca na szklarni

Pakowanie papryki- praca na hali

Sortowanie papryki- praca na hali

Miejsce pracy:

Luttelgeest, Holandia

Warunki zatrudnienia:

stawka 14,27/h,

dodatki zmianowe: godziny nadliczbowe 135%, sobota 135-150%, niedziela 200%, dni świąteczne 150%,

dodatki urlopowy 10,82% oraz wakacyjny 8,33% dochodów brutto,

bonus 15 za przepracowany tydzień,

darmowy transport do pracy z miejsca zakwaterowania,

zakwaterowanie w pokojach max 2-osobowych z dostępem do wi-fi,

dodatek do zakwaterowania od pracodawcy,

tygodniowy system wynagrodzeń.

Oczekiwania wobec kandydata:

doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane),

dyspozycyjność na dłuższy okres czasu (na pełny sezon papryki),

dyspozycyjność do pracy w godzinach nadliczbowych,

czynne prawo jazdy kat. B.

Agencja zatrudnienia wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 27636.

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Werckpost Polska sp.z.o.o

667374001
Osoba Kontaktowa
Angelika Werckpost