Sedulus Sp. z o.o.
Sedulus
dodano 12 dni temu

Obsługa klienta z j. niemieckim → praca zdalna!

Opole Polska
3500  PLN / m-c
Wyświetleń: 39Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Opis stanowiska

  • kontakt z niemieckojęzycznymi klientami
  • rezerwowanie i umawianie terminów/wizyt z technikami
  • obsługa połączeń przychodzących i wychodzących
  • praca w systemie dwuzmianowy (7.30 -16.00, 12.00-20.00)
  • praca zdalna!!

Wymagania stanowiska

  • dobra znajomość j. niemieckiego (min.B2)
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • mile widziani studenci
  • komunikatywność
  • dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy

  • umowę zlecenie
  • wynagrodzenie: 3500zł netto/msc
  • pracę zdalną na pełny etat
  • darmowe szkolenie z systemu (online)
  • wsparcie na wszystkich etapach – wdrożymy Cię i pomożemy Ci się rozwinąć
  • codzienny kontakt z językiem niemieckim
Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

, Polska
664 905 456
Osoba Kontaktowa
Sabina
strona www:
www.sedulus.pl