Agencja Zatrudnienia KS SERVICE S.A.
REKRUTER
dodano 25 dni temu

Pracownik Produkcji- Konfekcjoner Materiałów Ściernych

Łozienica Polska
4242-5100  PLN / m-c
Wyświetleń: 171Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca tymczasowa
Doświadczenie:

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286.

Dla naszego klienta, specjalizującego się w profesjonalnych technikach szlifowania i rzemiosła. Będącym jednym z największych na świecie producentów wysokiej jakości materiałów ściernych.

Konfekcjoner Materiałów Ściernych- praca 3 zmianowa

Firma w ŁOZIENICY poszukuje pracownika na stanowisko KONFEKCJONER MATERIAŁÓW ŚCIERNYCH.
Praca jest 3 zmianowa (6-14/ 14-22/ 22-6)

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • premię miesięczną do 15%;
  • benefity współfinansowane przez firmę, prywatna opieka medyczna, smaczne obiady w kantynie (dofinansowane przez firmę);
  • pracę w bezpiecznych warunkach;
  • możliwość zakupu sprzętów Boscha ze zniżką nawet do 40%;

Wymagania:

  • chęć do nauki i rozwoju kompetencji;
  • dokładność i sumienność;
  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku;
  • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej mile widzialne;
  • uprawnienia UDT na wózki widłowe mile widzialne.

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn i urządzeń związanych z procesem produkcyjnym, zgodnie z obowiązującymi instrukcjami i procedurami;
  • dbanie o należyty stan maszyn, urządzeń, narzędzi i sprzętu w miejscu pracy;
  • pakowanie materiałów ściernych.

Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta wyślij swoje CV :)

Regulamin portalu Jober.pl

Szczecin, Polska
571243502
Osoba Kontaktowa
REKRUTER