Agencja Pracy Socpol HR
Socpol HR
dodano 19 dni temu

Monter instalacji grzewczych i sanitarnych

Bamberg Niemcy
Wyświetleń: 51Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum 3 lata

Socpol HR (cert.23912)poszukuje do pracy w Niemczech w zawodzie:

Hydraulik

Miejsce pracy : Bamberg

Zadania :

- montaż  instalacji  wodno-kanalizacyjnych  i grzewczych  przy samochodach kempingowych

Wymagane:

- doświadczenie zawodowe

- znajomość języka niemieckiego na poziomie  A2/  B1

- mile widziane uprawnienia gazowe G3

- prawo jazdy i własny samochód

Oferujemy:

umowa o pracę na warunkach niemieckich

wynagrodzenie: 18,0 - 19,0  Euro brutto/ godz  +40,0  Euro netto/ dzień pracy

pracodawca organizuje zakwaterowanie

Prosimy o CV  oraz zawarcie poniższej klauzuli :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję Pracy Socpol HR jako administratora danych osobowych, zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922) oraz wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych do potencjalnych pracodawców. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe i wizerunkowe są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawienia lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Socpol HR

Szczecin, Polska
512289460
Osoba Kontaktowa
Socpol HR
strona www:
www.socpol.pl