Agencja Pracy Socpol HR
Socpol HR
dodano 19 dni temu

Stolarz Meblowy

Zurich Szwajcaria
33  CHF / h
Wyświetleń: 66Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca tymczasowa
Doświadczenie:
Minimum 4 lata

Agencja Pracy Socpol HR(cert.23912)poszukuje kandydatów do pracy w Szwajcarii na stanowisko:

Stolarz

Miejsce pracy :  Zürich oraz wiele innych lokalizacji

Wymagane:

– doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń do obróbki drewna

– znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym (min. A2/B1)

– prawo jazdy i własny samochód

Obowiązki:

– obsługa maszyn i urządzeń do obróbki drewna i drewnopochodnych materiałów

– prefabrykacja i montaż stolarki budowlanej

– prefabrykacja i montaż zabudowy stolarskiej mieszkaniowej

Oferta:

– umowa na warunkach szwajcarskich,

– wynagrodzenie 33,0  CHF brutto / godz + 16,0 CHF netto / dzień pracy

– pracodawca organizuje zakwaterowanie

– nadgodziny

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji:

Wyrażam  zgodę na przetwarzanie  moich  danych osobowych  i  wizerunkowych  zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy „SOCPOL HR” oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe  są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”

Regulamin portalu Jober.pl

Socpol HR

Szczecin, Polska
512289460
Osoba Kontaktowa
Barbara
strona www:
www.socpol.pl