Klaver sp z o o
KlaverTeam
dodano 19 dni temu

Pracownik farmy kurczaków – Szwecja - pracownik fizyczny

Linköping Szwecja
Wyświetleń: 264Aplikacji: 5
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca tymczasowa
Doświadczenie:

Szukasz pracy w Szwecji? Zadzwoń już dziś !

ZALETY:

  • darmowe zakwaterowanie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca blisko zakwaterowania
  • możliwość zwiedzenia Szwecji

Zakres obowiązków:

  • 70% czasu pakowanie i sortowanie jajek
  • Czyszczenie kurnika
  • Koszenie trawy
  • zadania związane z codzienną pracą fermy drobiu.

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego mile widziana
  • pozytywnie nastawiony do pracy fizycznej
  • prawo jazdy jest dodatkowym atutem.

Zainteresowany? Zadzwoń

Daria +48 577 901 944
Kamila + 48 570 901 414

Klaver Sp. z o.o. (KRAZ 18450)

Częstochowa

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Częstochowa, Polska
+48577901944
Osoba Kontaktowa
KlaverTeam
strona www:
www.klaverteam.com