Hanna Grochowska
dodano około 2 miesiące temu

Pracownik prefabrykacji 570€netto/tydzień

Veghel Holandia
600-620  EUR / tydzień
Wyświetleń: 378Aplikacji: 5
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Link2work Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.
Dla naszego holenderskiego Klienta - firmy z branży budowlanej specjalizującej się w stawianiu fundamentów pod magazyny i budynki komercyjne - poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:

Pracownik prefabrykacji 600€ - 620 €netto/tydzień

Miejsce pracy: Veghel, Holandia

Zakwaterowanie: zorganizowane

OPIS STANOWISKA:

  • praca na produkcji prefabrykatów budowlanych
  • przygotowanie form zgodnie z rysunkiem technicznym
  • zalewanie form betonem, demontaż form
  • załadunek elementów prefabrykowanych zgodnie z planem załadunku
  • czyszczenie form i utrzymanie porządku na stanowisku pracy

OFERUJEMY:

  • pracę długoterminową na holenderskich warunkach
  • wynagrodzenie, stawke 17,79€/h, czyli ok. 600 € - 620€ netto/tydzień (kwota podana po potrąceniu opłaty za mieszkanie i ubezpieczenie)
  • gawartowe 37-41h pracy tygodniowo
  • środki ochrony indywidualnej i ubrania robocze
  • zakwaterowanie (pokój jednoosobowy)
  • ubezpieczenie zdrowotne

Nasz klient jest stabilnym pracodawcą, wykazuje się dobrą kulturą pracy i od 40 lat jest ekspertem w dziedzinie fundamentów i posadzek przemysłowych. To firma rodzinna, która dba o dobrą atmosferę w pracy i chętnie oferuje wsparcie ale też dużą niezależność oraz możliwość rozwoju.

WYMAGANIA:

  • min. 8 miesięcy doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność samodzielnej pracy w oparciu o plany/rysunki techniczne
  • prawo jazdy kat. B

Kontakt w sparwie pracy: 786 865 894 lub 572 325 580

Regulamin portalu Jober.pl

Link2work sp. z o.o

Opole, Polska
786 865 894
Osoba Kontaktowa
Ilona Olejniczak
strona www:
www.link2work.pl