Agencja Zatrudnienia KS SERVICE S.A.
REKRUTER
dodano 19 dni temu

Frezer CNC (Heidenhain) - 11 000 zł!

Szczecin Polska
6500-11000  PLN / m-c
Wyświetleń: 155Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum 3 lata

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286.

Dla sprawdzonego klienta, firmy z wieloletnią ugruntowaną pozycją w produkcji stempli i matryc na świecie  - szukamy osoby do pracy na stanowisku:

FREZER CNC

Lokalizacja - Lewobrzeże, Szczecin

Twoje zadania:

  • obsługa frezarek CNC z systemem sterowania Heidenhain,
  • konserwację maszyn,
  • kontrola jakości wykonanych detali.

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie przy obsłudze frezarek CNC z systemem sterowania Heidenhain,
  • wykształcenie kierunkowe lub techniczne,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,

Zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie – 4 700 – 7 800 zł netto/ na rękę,
  • pracę w trybie dwuzmianowym
  • możliwość pracy w nadgodziny,
  • darmowe owoce, kawa, herbata, czekolada,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów.

Zaaplikuj już dzisiaj, rozpocznij pracę w dogodnym dla Ciebie terminie ! :)

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Szczecin, Polska
506561585
Osoba Kontaktowa
REKRUTER