DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 3 300-3 400 PLN/m-c
  • Firma: MDM Marcin Muras
  • Kontakt: Marcin Muras
  • Telefon: 601 147 396
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Łowicz
  • Region: łódzkie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Nauczyciel

Przedszkole Niepubliczne TereFere w Łowiczu poszukuje kandydatów na stanowisko:

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Obowiązki:

  • kierowanie bieżącą działalnością opiekuńczo – wychowawczo - dydaktyczną przedszkola
  • zapewnienie dzieciom bezpiecznych i higienicznych warunków w przedszkolu, jak również podczas zajęć organizowanych przez placówkę poza obiektem
  • zapewnienie wysokiej jakości usług w placówce
  • współpraca z rodzicami oraz instytucjami nadzorującymi i kontrolującymi pracę przedszkola
  • prowadzenie i archiwizowanie dokumentacji administracyjnej oraz pedagogicznej przedszkola
  • udział w opracowaniu i udoskonalaniu strategii rozwoju firmy
  • dbanie o kontent strony WWW i FB
  • realizacja innych projektów w ramach współpracy z Dyrektorem przedszkola

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe pedagogiczne
  • minimum roczne doświadczenie w pracy z dziećmi
  • komunikatywność i zamiłowanie do pracy z dziećmi
  • mile widziane ukończenie dodatkowych kursów kwalifikacyjnych (np. arteterapia, plastyka, rytmika oraz innych)
  • znajomość obsługi komputera i sprzętów biurowych (ksero, drukarka itd.)
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • odpowiedzialność oraz sumienność
  • kreatywność, pomysłowość
  • miła aparycja i wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • praca na umowę o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony
  • elastyczne godziny pracy
  • atrakcyjny sposób wynagrodzeń adekwatny do zaangażowania
  • pracę w twórczym środowisku, umożliwiającym stały rozwój kompetencji
  • atrakcyjne warunki pracy
  • możliwość udziału w szkoleniach
  • miła i przyjacielska atmosfera w pracy

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV wraz ze zdjęciem oraz krótkim listem motywacyjnym do dnia 20.09.2023 r. na adres mailowy: [email protected] z dopiskiem Nauczyciel lub pocztą: Przedszkole Niepubliczne TereFere ul. 3 Maja 3/5, 99 – 400 Łowicz

Po analizie merytorycznej dokumentów aplikacyjnych, wybrane osoby otrzymają telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej, zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną.

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy niezbędnych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”