DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Zakład Remontowo Drogowy
  • Kontakt: Mateusz Sawicki
  • Telefon: +48 531-634-783
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Łódź
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska

Zakład Remontowo Drogowy Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. jest firmą specjalizującą się w realizacji projektów z dziedziny infrastruktury drogowej. Działamy głównie na terenie województwa łódzkiego. Wykonujemy kompleksową budowę dróg począwszy od robót ziemnych poprzez wykonanie podbudowy, nawierzchni bitumicznych oraz nawierzchni z galanterii betonowej. Do wykonania usług podchodzimy z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Zaufało nam już wiele instytucji, powierzając realizację różnorodnych projektów lub współpracując z nami.

Twój zakres obowiązków:

  • analiza dokumentacji technicznej
  • przygotowanie harmonogramu robót
  • kompleksowa organizacja budowy i realizacja powierzonego zakresu robót drogowych
  • kierowanie pracami na budowie zgodnie z harmonogramem i dokumentacją techniczną
  • kontrola kosztów prowadzonej budowy zgodnie z budżetem
  • nadzorowanie i koordynacja robót wykonywanych siłami własnymi i przez podwykonawców
  • sprawowanie stałej kontroli nad realizacją robót branżowych
  • przygotowanie dokumentacji powykonawczej do danej budowy
  • przygotowanie dokumentacji sprzedażowej do danej budowy
  • rozwiązywanie problemów technicznych na budowie
  • współpraca z przedstawicielami inwestora, projektantem
  • rozliczanie kosztów realizowanych robót, sporządzanie zestawień zużytych materiałów
  • koordynacja zamówień materiałów
  • raportowanie prac

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane
  • mile widziane doświadczenie
  • znajomość przepisów prawa budowlanego
  • prawo jazdy kat. B.
  • dobra znajomość AutoCAD , MS Office

Nasza oferta:

  • umowę o pracę
  • zatrudnienie w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole