DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 5 000 PLN/m-c
  • Firma: Manpower
  • Kontakt: Karol Stencel
  • Telefon: 696026223
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Lakiernik

Manpower Group (cert. 412) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje kandydatów na stanowisko LAKIERNIK.

Miejsce wykonywania pracy: Hitachi Energy Poland Sp. z o. o. w Łodzi

Wymagania:

- wykształcenie min. zasadnicze zawodowe

- doświadczenie w zawodzie lakiernika mile widzialne (bądź praktyki w tym obszarze)

- mile widziane doświadczenie w malowaniu przemysłowymi agregatami malarskimi wysokociśnieniowymi

- mile widziane uprawnienia na wózki/podesty/suwnie

- zaangażowanie

- umiejętność pracy w zespole

- zdolności manualne

- gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

Zadania:

- przygotowywanie, zawieszanie, zabezpieczanie i podmalowywanie ręczne elementów przeznaczonych do malowania

- odbezpieczanie, zdejmowanie, szlifowanie, domalowywanie ręczne i wykonywanie kalibracji otworów gwintowanych na elementach pomalowanych

- transport elementów na lakiernię

- transport elementów z lakierni do magazynu

Oferujemy:

- stawka bazowa 5000 + miesięczna premia do 500 zł (jeżeli cały dział realizuje normę).

- stały dodatek za prace według grafiku w niedzielę 80%

- dwukrotny dodatek za pracę w nocy wynosi 40% z 3600 zł brutto

- 200% dodatek za pracę w godzinach nadliczbowych w dodatkowy dzień

- coroczne nagrody za realizację planów produkcyjnych

- 13 premia!

- umowa o pracę

Zapraszamy do składania aplikacji na adres [email protected] oraz do kontaktu telefonicznego +48 696 026 223.