PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA, SEKSUOLOG, TERAPEUTA PAR

DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: 90-108 PLN/h
  • Firma: Strefa Psychoterapia
  • Kontakt: Grzegorz Choinkowski
  • Telefon: 690015002
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

Wymagania: Zapraszamy do kontaktu osoby spełniające łącznie dwa kryteria:

1. Ukończenie studiów wyższych (jednolitych magisterskich, dwustopniowych lub podyplomowych) na kierunku psychologia lub pokrewnym albo całościowego, czteroletniego kursu psychoterapii (branie pod uwagę osób w trakcie szkolenia);

2. Posiadanie praktyki w pracy z pacjentami, w kontakcie bezpośrednim, trwającej przynajmniej dwa lata, przy czym w ten okres mogą wliczać się staże oraz praktyki, a sposób pracy z pacjentami może być dowolny (terapia indywidualna bądź grupowa, kontakt fizyczny bądź zdalny itd.).

Warunki pracy: Stacjonarna w placówce.

Obowiązki: Konsultacje indywidualne z klientami.